76. Uluslararası Konsey Toplantısı Constanta

ELSA’nın her yıl iki defa düzenlenen ve en büyük toplantısı olan Uluslararası Konsey Toplantısı (International Council Meeting – ICM) güz döneminde Constanta, Romanya’da, 20 – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

Uluslararası Konsey Toplantısı’na katılmak isteyen tüm üyelerimiz; 26.08.2019 günü saat 23.59’a kadar aşağıda yer alan başvuru formlarından, Toplantıya katılmak istedikleri alanla ilgili olan formu doldurarak başvuru yapabilecektir.

Formun İngilizce doldurulması gerekmektedir, aksi durumda başvuru geçersiz sayılacaktır. Yine, son başvuru tarihi olan 26.08.2019 günü saat 23.59’dan sonra iletilen başvuru formları değerlendirmeye alınmayacak ve geçersiz sayılacaktır.

Katılımcılarımız başvuruları tarafımızca kabul edildiğinde ve programa katılacaklarını teyit ettiklerinde programın ücretini katılmayacak bile olsalar ödemekle yükümlüdürler. Katılımcılar ulaşım masraflarını kendileri karşılayacaktır.

*Ücretler şu an için belli olmamakla birlikte, ELSA Decision Book hükümleri gereği, Organizatör tarafın ELSA Türkiye Delegasyonu üyelerinden, konaklama, üç öğün yemek ve havaalanı transferi hariç ulaşımlar için talep edebileceği en yüksek ücret günlük 34€’dur. Bu ücret, seçildikten sonra talep edebileceğiniz özel hizmetlerle artabilir. Bu formu göndermekle size daha sonra belirtilecek fiyatı ödemeyi taahhüt etmektesiniz.

Başvuru formlarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilir ve form hakkında sorularınız president@tr.elsa.org adresine e-posta atarak sorabilirsiniz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye etkinliğin Resmi Facebook Sayfası, facebook.com/ICMConstanta üzerinden ulaşabilirsiniz.


Başvuru formları için tıklayınız.

BEE   IM   FM    MKT    AA/MCC   S&C   STEP

 


 вордсттадоставка из китая в украину морем